תינוקות

  תינוקות

  אטופיק דרמטיטיס היא בעיית עור דלקתית כרונית, המאופיינת בגרד ויובש של העור עם פריחה אופיינית.

   
  זהו מצב היכול להופיע בכל גיל החל מהינקות, דרך הילדות ועד לגיל המבוגר, כאשר הן השכיחות והן החומרה מוגברים בילדות ונוטים לסגת עם ההתבגרות.
   

  המחלה באה והולכת בהתפרצויות בתקופות ובדרגות שונות.
   

  הסיבות למחלה - למרות המחקר הרב הנערך בנושא זה, אין עדיין תשובה חד משמעית מקובלת בנושא זה. התשובה המקובלת, היא כי נוצר שילוב של נטיה גנטית, יחד עם פגם במערכת החיסונית, וכשלון של העור בתפקידו כחיץ בפני גורמים זרים חיצוניים.
   

  הפגיעה בתפקידו של העור כחיץ כלפי הסביבה, באה לידי ביטוי ביובש של העור, הזעה מוגברת וכתוצאה גרד. העור חדיר יותר לגורמים מהחוץ, כגון אלרגנים ומזהמים הגורמים לדקלת.
   

  התלונה העיקרית באטופיק דרמטיטיס, היא הגרד היכול להגיע למצב בלתי נסבל, מלווה בהפרעות שינה ובתפקוד,פריחה אופיינית מופיעה במקביל לגרד.
   

  טיפול באטופיק דרמטיטיס-ישנם תרופות וקרמים מקומיים שמטפלים בדלקת בזמן ההתלקחות ו/או בזיהומים הנובעים ממנה, עיקר הטיפול היומיומי מתמקד במניעת ההתלקחות ע"י הרגעת העור ושמירה על שלמות ולחות העור. לכן מומלץ להשתמש בקרם לחות על בסיס יומי ואף פעמיים ביום כדי למנוע את התייבשות העור הגירוד והזיהום שמתלווה לו.
   

  אמבטיות: כדי להימנע מיובש של העור אמבטיות הן פתרון טוב, ומטרתן היא השארת מים בעור היבש. ככלל בזמן התפרצות ובכל זמן עדיפה הטבילה באמבט .יש להשתמש בסבון בעל חומציות ולא בסבון בסיסי. מומלץ לרוב על תכשירי "סבון ללא סבון".


   
   XERIALIN
  התכשיר היחיד בארץ שמעשיר את העור ב- UREA המרגיעה ומעניקה לחות מיידית גם בעור אטופי ויבש בתינוקות.

   

  היחיד בארץ עם מרקם קל שנספג במהירות בעל ניחוח  נעים, שאינו גורם לצריבה.   

  מחיר שוק: 175.60 ש"ח
  מחיר מבצע: 122.90 ש"ח
  החיסכון שלך: 30%
  עבור לתוכן העמוד